Na ścianę

Filters

Pokazuje wszystkie 11 produktów

Zobacz 24/48/Wszystkie

Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets

11 products

 • naklejki ścienne motyle

  Naklejki dekoracyjne w kształcie motyli pozwolą w łatwy sposób zmienić i udekorować pokój Twojego dziecka. Można je nakleić na ścianie, meblach, oknach i innych powierzchniach płaskich. Występują w trzech kolorach: musztardowym, turkusowym i szarym. Wybierz kolor:
  19.00 zł
 • naklejki ścienne strzałki

  Naklejki dekoracyjne w kształcie strzałek pozwolą w łatwy sposób zmienić i udekorować pokój Twojego dziecka. Można je nakleić na ścianie, meblach, oknach i innych powierzchniach płaskich. Występują w trzech kolorach: musztardowym, turkusowym i szarym. Wybierz kolor:
  19.00 zł
 • girlanda musztardowa

  Prostokątna girlanda w kolorze musztardowo- biało- khaki. Można ją zawiesić na ścianie, łóżeczku i karniszu. Przytulnie ozdobi pokój nie tylko maluszka. Zbudowana jest z około 15 prostokątów.
  45.00 zł
 • girlanda koronkowa

  Prostokątna girlanda w kolorze różowo- beżowo- szarym z białą bawełnianą koronką. Można ją zawiesić na ścianie, łóżeczku i karniszu. Przytulnie ozdobi pokój każdej dziewczynki. Zbudowana jest z około 16 elementów.
  45.00 zł
 • girlanda niebieska

  Prostokątna girlanda w kolorze niebiesko- biało- szarym. Można ją zawiesić na ścianie, łóżeczku i karniszu. Przytulnie ozdobi pokój nie tylko maluszka. Zbudowana jest z około 15 prostokątów.
  45.00 zł
 • ster drewniany zabawka

  , ,
  Ster to fantastyczna zabawka dla dzieci w każdy wieku. Rozbudzi wyobraźnie i pozwoli Twojemu maluchowi poczuć się jak prawdziwy pirat. Zabawka montowana jest do ściany. Po zamontowaniu ster obraca się o 360 stopni. Ster została wykonany z naturalnej sklejki, wolnej od alergenów. Zestaw zawiera instrukcję oraz elementy montażowe.
  209.00 zł
 • kierownica zabawka drewniana

  , ,
  Drewniana kierownica zaprojektowana specjalnie dla dzieci w każdym wieku. Rozbudzi wyobraźnie i pozwoli Twojemu maluchowi poczuć się jak prawdziwy kierowca. Zabawka montowana jest do ściany. Po zamontowaniu kierownica obraca się o 360 stopni. Kierownica zabawkowa została wykonana z naturalnej sklejki, wolnej od alergenów. Zestaw zawiera instrukcję oraz elementy montażowe.
  199.00 zł
 • MAKRAMA szara

  Ręcznie robiona Makrama. Wykonana z bawełnianego sznurka. Świetnie sprawdzi się w każdym pokoju, nie tylko dziecięcym. Bawełniana plecionka to piękna ozdoba, która nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Wymiar bez zawieszki to około 20x40 cm Makramę można prać w pralce, w temperaturze 30 stopni, po zdjęciu z drążka.
  89.00 zł
 • Obrazek dla dzieci – MOTYL niebieski

  Obrazek w drewnianej ramce z niebieskim motylem świetnie sprawdzi się w każdym dziewczęcym pokoju. Cykl obrazków z owadami dedykujemy ciekawskim, których fascynuje natura. Dzięki głębokiej ramce (6cm), obrazek może pełnić funkcję małej półki, która świetnie sprawdzi się do przechowywania np.spacerowych skarbów. Nadruk jest matowy i został wykonany na plastiku, w razie upadku obrazek nie zbije się. Może więc pozostać w zasięgu dłoni dziecka.
  45.00 zł
 • Obrazek dla dzieci – ŻUK niebieski

  Obrazek w drewnianej ramce z niebieskim żukiem świetnie sprawdzi się w każdym dziecięcym pokoju. Cykl obrazków z owadami dedykujemy ciekawskim, których fascynuje natura. Żuk symbolizuje szczęście i pomyślność. Dzięki głębokiej ramce (6cm), obrazek może pełnić funkcję małej półki, która świetnie sprawdzi się do przechowywania np.spacerowych skarbów. Nadruk jest matowy i został wykonany na plastiku, w razie upadku obrazek nie zbije się. Może więc pozostać w zasięgu dłoni dziecka.
  45.00 zł
 • Obrazek dla dzieci – ŻUK

  Obrazek w drewnianej ramce z żukiem świetnie sprawdzi się w każdym dziecięcym pokoju. Cykl obrazków z owadami dedykujemy ciekawskim, których fascynuje natura. Żuk symbolizuje szczęście i pomyślność. Dzięki głębokiej ramce (6cm), obrazek może pełnić funkcję małej półki, która świetnie sprawdzi się do przechowywania np.spacerowych skarbów. Nadruk jest matowy i został wykonany na plastiku, w razie upadku obrazek nie zbije się. Może pozostać w zasięgu dłoni dziecka.
  45.00 zł