Obrazki dla dzieci

Filters

Pokazuje wszystkie 3 produktów

Zobacz 24/48/Wszystkie

Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets

3 products

 • Obrazek dla dzieci – MOTYL niebieski

  Obrazek w drewnianej ramce z niebieskim motylem świetnie sprawdzi się w każdym dziewczęcym pokoju. Cykl obrazków z owadami dedykujemy ciekawskim, których fascynuje natura. Dzięki głębokiej ramce (6cm), obrazek może pełnić funkcję małej półki, która świetnie sprawdzi się do przechowywania np.spacerowych skarbów. Nadruk jest matowy i został wykonany na plastiku, w razie upadku obrazek nie zbije się. Może więc pozostać w zasięgu dłoni dziecka.
  45.00 zł
 • Obrazek dla dzieci – ŻUK niebieski

  Obrazek w drewnianej ramce z niebieskim żukiem świetnie sprawdzi się w każdym dziecięcym pokoju. Cykl obrazków z owadami dedykujemy ciekawskim, których fascynuje natura. Żuk symbolizuje szczęście i pomyślność. Dzięki głębokiej ramce (6cm), obrazek może pełnić funkcję małej półki, która świetnie sprawdzi się do przechowywania np.spacerowych skarbów. Nadruk jest matowy i został wykonany na plastiku, w razie upadku obrazek nie zbije się. Może więc pozostać w zasięgu dłoni dziecka.
  45.00 zł
 • Obrazek dla dzieci – ŻUK

  Obrazek w drewnianej ramce z żukiem świetnie sprawdzi się w każdym dziecięcym pokoju. Cykl obrazków z owadami dedykujemy ciekawskim, których fascynuje natura. Żuk symbolizuje szczęście i pomyślność. Dzięki głębokiej ramce (6cm), obrazek może pełnić funkcję małej półki, która świetnie sprawdzi się do przechowywania np.spacerowych skarbów. Nadruk jest matowy i został wykonany na plastiku, w razie upadku obrazek nie zbije się. Może pozostać w zasięgu dłoni dziecka.
  45.00 zł