Poduszka do karmienia

Filters

Pokazuje wszystkie 3 produktów

Zobacz 24/48/Wszystkie

Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets

3 products

 • poduszka do karmienia z falbanką jasnoszara

  ,
  Poduszka do karmienia z falbanką wykonana została z bardzo miękkiej i delikatnej bawełny. Poduszka w kształcie rogala ułatwia karmienie niemowlaka, odciąża plecy mamy. Poduszka do karmienia może służyć mamie już w okresie ciąży jako podpórka pod brzuszek, głowę lub nogi. Niemowlakowi ułatwi jedzenie. Poduszki można używać również w czasie leżakowania Maluszka na brzuchu lub przy nauce samodzielnego siedzenia. Poduszka dostępna w 3 kolorach: jasnoszarym, ciemnoszarym, kremowym.
  129.00 zł
 • poduszka do karmienia z falbanką

  ,
  Poduszka do karmienia z falbanką wykonana została z bardzo miękkiej i delikatnej bawełny. Poduszka w kształcie rogala ułatwia karmienie niemowlaka, odciąża plecy mamy. Poduszka do karmienia może służyć mamie już w okresie ciąży jako podpórka pod brzuszek, głowę lub nogi. Niemowlakowi ułatwi jedzenie. Poduszki można używać również w czasie leżakowania Maluszka na brzuchu lub przy nauce samodzielnego siedzenia. Poduszka dostępna w 4 kolorach: jasnoszarym, ciemnoszarym, brudny róż, kremowym.
  129.00 zł
 • poduszka do karmienia klasyczna

  ,
  Poduszka do karmienia wykonana została z bardzo miękkiej i delikatnej bawełny. Poduszka w kształcie rogala ułatwia karmienie niemowlaka, odciąża plecy mamy. Poduszka do karmienia może służyć mamie już w okresie ciąży jako podpórka pod brzuszek, głowę lub nogi. Niemowlakowi ułatwi jedzenie. Poduszki można używać również w czasie leżakowania Maluszka na brzuchu lub przy nauce samodzielnego siedzenia Poduszka dostępna w 4 kolorach: jasnoszarym, ciemnoszarym, brudny róż, kremowym.
  109.00 zł