Pościel

Filters

Pokazuje wszystkie 19 produktów

Zobacz 24/48/Wszystkie

Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets

19 products

 • pościel dziecięca z wypełnieniem, haftowana z falbanką

  Piękna, lekka, pościel z wypełnieniem z falbanką, z miękkiego batystu. Idealnie otuli każde dziecko w czasie drzemki i długiego snu. Pościel została wykonana z cienkiej i bardzo przyjemnej w dotyku bawełny, posiadającej wysoką hydroskopijność. Dzięki temu skóra dziecka pozostanie sucha i z łatwością oddycha. Poduszka i spód kołderki zrobiony z gładkiego jasno szarego batystu, wierzch kołderki i falbanka została wykonana z haftowanego batystu w tym samym kolorze. Pościel wypełniona jest antyalergiczną włókniną silikonową. Wybierz rozmiar pościeli z wypełnieniem:
  od 189.00 zł
 • pościel dziecięca haftowana z falbanką

  Piękna, lekka, poszewka na kołdrę i poduszkę z falbanką, wykonana z miękkiego batystu. Idealnie otuli każde dziecko w czasie drzemki i długiego snu. Pościel została zrobiona z cienkiej i bardzo przyjemnej w dotyku polskiej bawełny, posiadającej wysoką hydroskopijność. Dzięki czemu skóra dziecka pozostaje sucha i z łatwością oddycha. Poduszka i spód kołderki zrobiony z gładkiego jasno szarego batystu, wierzch kołderki i falbanka została wykonana z haftowanego batystu w tym samym kolorze. Wybierz rozmiar poszewki:
  od 159.00 zł
 • pościel dziecięca niebieska w groszki

  Pościel dziecięca wykonana z białej bawełny oraz delikatnego niebieskiego batystu w białe groszki, wykończona białą bawełnianą tasiemką. Zapewni komfortowy sen Twojemu dziecku. Dzięki wykorzystanym materiałom skóra dziecka oddycha w czasie snu.
  od 99.00 zł
 • prześcieradło białe z gumką

  Prześcieradło z gumką, w kolorze białym, wykonane z wysoko gatunkowej bawełny. Zaletą tego materiału jest dobra hydroskopijność. Ze względu na naturalność nie uczula. Zapewni komfortowy sen Twojemu maluszkowi. Rozmiar do wyboru:
  od 45.00 zł
 • pościel z falbaną brudny róż

  Piękna, lekka, pościel z wypełnieniem, z miękkiego batystu. Idealnie otuli każde dziecko w czasie drzemki i długiego snu. Pościel została wykonana z cienkiej i bardzo przyjemnej w dotyku bawełny, posiadającej wysoką hydroskopijność. Dzięki czemu skóra dziecka pozostanie sucha i z łatwością oddycha. Wypełniona antyalergiczną włókniną silikonową. Kołdra została ozdobiona jedną duża falbaną wszytą w boki, poduszka otoczona krótka falbanką. Na indywidualne zamówienie pościel może być wykonana również w kolorach jasnoszarym, ciemnoszarym lub kremowy. Wybierz rozmiar pościeli z wypełnieniem:
  od 139.00 zł
 • pościel dwustronna szara

  Piękna, lekka, dwustronna pościel, z miękkiego batystu. Idealnie otuli każde dziecko w czasie drzemki i długiego snu. Pościel została wykonana z cienkiej i bardzo przyjemnej w dotyku bawełny, posiadającej wysoką hydroskopijność. Dzięki czemu skóra dziecka pozostanie sucha i z łatwością oddycha. Wypełniona antyalergiczną włókniną silikonową. Zestaw uszyty z jednej strony z bawełny jasnoszarej z drugiej strony z bawełny ciemnoszarej. Wybierz rozmiar pościeli:
  od 139.00 zł
 • pościel z wypełnieniem dwustronna szara

  Piękna, lekka, dwustronna pościel z wypełnieniem, z miękkiego batystu. Idealnie otuli każde dziecko w czasie drzemki i długiego snu. Pościel została wykonana z cienkiej i bardzo przyjemnej w dotyku bawełny, posiadającej wysoką hydroskopijność. Dzięki czemu skóra dziecka pozostanie sucha i z łatwością oddycha. Wypełniona antyalergiczną włókniną silikonową. Zestaw uszyty z jednej strony z bawełny jasnoszarej z drugiej strony z ciemnoszarej. Wybierz rozmiar pościeli z wypełnieniem:
  od 159.00 zł
 • pościel z wypełnieniem z falbaną brudny róż

  Piękna, lekka, pościel z wypełnieniem, z miękkiego batystu. Idealnie otuli każde dziecko w czasie drzemki i długiego snu. Pościel została wykonana z cienkiej i bardzo przyjemnej w dotyku bawełny, posiadającej wysoką hydroskopijność. Dzięki czemu skóra dziecka pozostanie sucha i z łatwością oddycha. Wypełniona antyalergiczną włókniną silikonową. Kołdra została ozdobiona jedną duża falbaną wszytą w boki, poduszka otoczona krótka falbanką. Na indywidualne zamówienie pościel może być wykonana również w kolorach jasnoszarym, ciemnoszarym lub kremowy. Wybierz rozmiar pościeli z wypełnieniem:
  od 159.00 zł
 • poduszka dla niemowląt 30×40 jasnoszara

  Piękna poduszka niemowlęca w kolorze jasnoszarym, wykonana została z bardzo delikatnej bawełny. Jest płaska, jednocześnie miękka i sprężysta. Świetnie sprawdzi się w łóżeczku niemowlęcym, wózku, kokonie niemowlęcym czy koszu Mojżesza. Dzięki antyalergicznej tkaninie i wypełnieniu mogą z niej korzystać dzieci już od pierwszych dni życia.
  45.00 zł
 • poduszka dla niemowląt 30×40 ciemnoszara

  Piękna poduszka niemowlęca w kolorze ciemnoszarym, wykonana została z bardzo delikatnej bawełny. Jest płaska, jednocześnie miękka i sprężysta. Świetnie sprawdzi się w łóżeczku niemowlęcym, wózku, kokonie niemowlęcym czy koszu Mojżesza. Dzięki antyalergicznej tkaninie i wypełnieniu mogą z niej korzystać dzieci już od pierwszych dni życia.
  45.00 zł
 • poduszka dla niemowląt 30×40 brudny róż

  Piękna poduszka niemowlęca w kolorze brudnego różu, wykonana została z bardzo delikatnej bawełny. Jest płaska, jednocześnie miękka i sprężysta. Świetnie sprawdzi się w łóżeczku niemowlęcym, wózku, kokonie niemowlęcym czy koszu Mojżesza. Dzięki antyalergicznej tkaninie i wypełnieniu mogą z niej korzystać dzieci już od pierwszych dni życia.
  45.00 zł
 • poduszka dla niemowląt 30×40 kremowa

  Piękna poduszka niemowlęca w kolorze kremowym wykonana została z bardzo delikatnej bawełny. Jest płaska, jednocześnie miękka i sprężysta. Świetnie sprawdzi się w łóżeczku niemowlęcym, wózku, kokonie niemowlęcym czy koszu Mojżesza. Dzięki antyalergicznej tkaninie i wypełnieniu mogą z niej korzystać dzieci już od pierwszych dni życia.
  45.00 zł
 • prześcieradło lniane błękitne

  Lniane prześcieradło z gumką, w kolorze błękitnym świetnie sprawdzi się w łóżeczku niemowlęcym i łóżku dziecięcym zwłaszcza w okresie letnim - chłodzi. Zaletą lnu jest bardzo dobra hydroskopijność - materiał pochłania wodę, dzięki czemu skóra dziecka może swobodnie oddychać. Len jest tkaniną naturalną i antyalergiczną nie uczula. Wykazuje również właściwości bakteriobójcze oraz grzybobójcze. Produkty z lnu polecamy zwłaszcza na okres letni. Zapewnią one komfortowy i spokojnyi sen Twojemu maluszkowi nawet w najbardziej gorący dzień. Wybierz rozmiar prześcieradła:
  od 59.00 zł
 • pościel dziecięca miętowa w groszki

  Pościel dziecięca wykonana z białej bawełny oraz delikatnego miętowego batystu w białe groszki, wykończona białą bawełnianą tasiemką. Zapewni komfortowy sen Twojemu dziecku. Dzięki wykorzystanym materiałom skóra dziecka oddycha w czasie snu.
  od 99.00 zł
 • pościel dziecięca czekoladowa w groszki

  Pościel dziecięca wykonana z białej bawełny oraz delikatnego brązowego batystu w białe groszki, wykończona białą bawełnianą tasiemką. Zapewni komfortowy sen Twojemu dziecku. Dzięki wykorzystanym materiałom skóra dziecka oddycha w czasie snu.
  od 99.00 zł
 • lniana pościel dziecięca

  Pościel dziecięca wykonana z szarego lnu oraz delikatnego różowego batystu w białe groszki. Zapewni komfortowy sen Twojemu dziecku zwłaszcza w upalne lato. Dzięki wykorzystanym materiałom skóra dziecka oddycha w czasie snu.
  159.00 zł
 • Pościel dziecięca w auta

  Dwustronna pościel dziecięca wykonana z białej bawełny oraz delikatnej, mięciutkiej wiskozy z motywem oldschool' owych aut, wykończona białą bawełnianą tasiemką. Zapewni komfortowy sen Twojemu dziecku. Dzięki wykorzystanym materiałom skóra dziecka oddycha w czasie snu.
  od 99.00 zł
 • Pościel dziecięca z koronką

  Pościel dziecięca wykonana z białej bawełny oraz delikatnego brzoskwiniowego batystu z koronkową aplikacją, wykończona białą bawełnianą tasiemką.
  od 99.00 zł
 • prześcieradło lniane szare

  Prześcieradło z gumką, w kolorze szarym, wykonane z lnu. Zaletą tego materiału jest dobra hydroskopijność. Ze względu na naturalność nie uczula, chłodzi. Produkty z lnu polecane są głównie na lato. Zapewnią komfortowy i długi sen Twojemu maluszkowi nawet w najbardziej gorący dzień.
  89.00 zł