Prześcieradła | BabyLy

Prześcieradła

Filters

Pokazuje wszystkie 4 produktów

Zobacz 24/48/Wszystkie

Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets

4 products

 • prześcieradło białe z gumką

  ,
  Prześcieradło z gumką, w kolorze białym, wykonane z wysoko gatunkowej bawełny. Zaletą tego materiału jest dobra hydroskopijność. Ze względu na naturalność nie uczula. Zapewni komfortowy sen Twojemu maluszkowi. Rozmiar do wyboru:
  od 42.00 zł
 • prześcieradło z gumką KWIATY

  , , ,
  Bawełniane prześcieradło z gumką. Wykonane z pięknej tkaniny w kwiaty z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Prześcieradło z gumką sprawdzi się w łóżeczku, łóżku, koszu Mojżesza, wózku. Dzięki gumce, nie powstaną na materacu zagniecenia co zapewni komfortowy sen Twojemu maluszkowi. Wybierz rozmiar prześcieradła:
  od 45.00 zł
 • prześcieradło lniane błękitne

  ,
  Lniane prześcieradło z gumką, w kolorze błękitnym świetnie sprawdzi się w łóżeczku niemowlęcym i łóżku dziecięcym zwłaszcza w okresie letnim - chłodzi. Zaletą lnu jest bardzo dobra hydroskopijność - materiał pochłania wodę, dzięki czemu skóra dziecka może swobodnie oddychać. Len jest tkaniną naturalną i antyalergiczną nie uczula. Wykazuje również właściwości bakteriobójcze oraz grzybobójcze. Produkty z lnu polecamy zwłaszcza na okres letni. Zapewnią one komfortowy i spokojnyi sen Twojemu maluszkowi nawet w najbardziej gorący dzień. Wybierz rozmiar prześcieradła:
  od 59.00 zł
 • prześcieradło lniane jasnoszare

  ,
  Lniane prześcieradło z gumką, w kolorze jasnoszarym świetnie sprawdzi się w wózku, koszu mojżesza, łóżeczku niemowlęcym i łóżku dziecięcym w okresie letnim - chłodzi, zimą - grzeje. Zaletą lnu jest bardzo dobra hydroskopijność - materiał pochłania wodę, dzięki czemu skóra dziecka może swobodnie oddychać. Len jest tkaniną naturalną i antyalergiczną nie uczula. Wykazuje również właściwości bakteriobójcze oraz grzybobójcze. Produkty z lnu polecamy zwłaszcza na okres letni. Zapewnią one komfortowy i spokojnyi sen Twojemu maluszkowi nawet w najbardziej gorący dzień. Wybierz rozmiar prześcieradła:
  od 59.00 zł