Projektowanie wnętrz | BabyLy

PROJEKTOWANIE
WNĘTRZ

przyjaznych maluchom i rodzicom

Większość z nas kiedyś stanie przed zadaniem aranżacji przestrzeni dla dziecka/dzieci. Jak się za to zabrać?

Każde wnętrze jest inne i wymaga indywidualnych rozwiązań. najważniejsze jest dobre rozplanowanie funkcji na zadanej przestrzeni- miejsca do snu, przechowywania oraz zabawy/pracy nad niesamowitymi konstrukcjami z klocków. Dla mnie jako mamy równie ważne jest bezpieczeństwo moich dzieci, naturalne materiały które nie alergizują i komfort dzieci oraz rodziców podczas wspólnej zabawy, czytania książek i tulenia do snu. Najprzyjemniejszą częścią tej łamigłówki jest kolorystyka, motyw przewodni, design – dla mnie równie ważne jak powyższe.

Dzieci mają wspaniałą wyobraźnię, już dwulatek ma swoje ulubione zabawki, bohaterów. Starajmy się sprostać dziecięcym oczekiwaniom i dajmy się wprowadzić w ich świat.

Dobrze zaprojektowane wnętrze powinno być na tyle plastyczne, żeby po paru latach nadal było funkcjonalne, a wprowadzając drobne zmiany można było je zmienić w pokój starszaka.

Życzę miłej zabawy podczas urządzania wnętrz dla dzieci. Jeśli chcecie żeby babyLy Wam w tym pomogło piszcie do nas. Z przyjemnością podejmiemy się zadania.

Karolina
architekt