O nas

czyli jak powstała marka babyLy

KAROLINA

2015 rok był szalony. Franek doczekał się upragnionego brata. Macierzyństwo pochłonęło mnie bez reszty. Niemalże, bo o projektowaniu nie da się zapomnieć! Postanowiłam połączyć te najważniejsze elementy mojego życia.

 ANIA

Lubię tworzyć. Szyć i dziergać, dotknąć efektów swoich działań i obdarować nimi innych. Zwłaszcza dzieci. Jestem zwariowana na punkcie jakości. Pomyślałyśmy z Karoliną, że zbierzemy razem nasze pasje w całość i tak powstała marka babyLy.

NASZE CELE

Artykuły babyLy są projektowane z myślą o najmłodszych i ich rodzicach. Bezpieczeństwo dzieci jest priorytetem naszej twórczości. Na drugim miejscu jest dobra zabawa. Projektujemy w oparciu o restrykcyjne normy bezpieczeństwa, z materiałów najwyższej jakości. Szczególną uwagę wracamy na zawartość substancji alergizujących.

NASZE PRODUKTY

Zaprojektowałyśmy kolekcję mebli użytkowych służących jednocześnie zabawie. Kolekcję wzbogaciłyśmy o akcesoria z kolorowych i delikatnych tkanin. Meble budujemy z materiałów wolnych od formaldechydów i toksycznych barwników, zabezpieczamy lakierami wodnymi (przyjaznymi dzieciom).

NASZE INSPIRACJE

Skąd czerpiemy inspiracje? Są nią Dzieci: same mówią nam czego potrzebują, a my staramy się słuchać, by spełnić ich potrzeby. W warstwie wizualnej cenimy proste formy i dopracowany detal,  szczególnie w połączeniu z naturalnym pięknem drewna.