O nas | BabyLy

O nas

czyli jak powstała marka babyLy

 ANIA

Magister finansów z pasją do tworzenia. Poszukiwania kreatywnego hobby zaprowadziły mnie na krótki kurs szycia na maszynie. Jednak to narodziny Kazia (mojego chrześniaka) kilka miesięcy później i chęć podarowania mu własnoręcznie wykonanego prezentu doprowadziły do powstania pierwszego kocyka. Pierwszy kokon stworzyłam dla kolejnego członka rodziny… za jakiś czas powstała marka babyLy.
Pierwsze produkty szyłam własnoręcznie, były to pojedyncze sztuki, które powstawały w zaciszu mieszkania. Nadal osobiście pakuje i wysyłam wszystkie zamówienia, dbając o każdy szczegół. Sprawia mi to ogromną frajdę. Nie wiem czy kiedyś komuś to oddam 😉

Obecnie, mama małego Kostka- testera większości produktów. Możecie go zobaczyć na wielu zdjęciach bo nie sposób jest coś zrobić bez Niego. Bazując na macierzyńskich doświadczeniach własnych i bliskich mi osób w jeszcze większym stopniu staram się wyjść na przeciw wszelkim dziecięcym potrzebom, ułatwiając Nam mamom zajmowanie się Pociechami od pierwszych chwil ich życia.

NASZE CELE

Artykuły babyLy są projektowane z myślą o najmłodszych i ich rodzicach. Bezpieczeństwo dzieci jest priorytetem naszej twórczości. Na drugim miejscu jest dobra zabawa. Projektujemy w oparciu o restrykcyjne normy bezpieczeństwa, z materiałów najwyższej jakości. Szczególną uwagę wracamy na zawartość substancji alergizujących.

NASZE PRODUKTY

Zaprojektowałyśmy kolekcję mebli użytkowych służących jednocześnie zabawie. Kolekcję wzbogaciłyśmy o akcesoria z kolorowych i delikatnych tkanin. Meble budujemy z materiałów wolnych od formaldechydów i toksycznych barwników, zabezpieczamy lakierami wodnymi (przyjaznymi dzieciom).

NASZE INSPIRACJE

Naszą główną inspiracją są dzieci. Ich szczerość i nieskrępowana radość. Wychodząc na przeciw ich potrzebom chcemy zapewnić Wam jak najwięcej wspólnie spędzonych beztroskich chwil i pięknych wspomnień.