O nas

babyly

MAŁA MANUFAKTURA

Babyly to autorska marka produkująca tekstylia dla dzieci i niemowląt. Tworzymy z myślą o najmłodszych i ich rodzicach. Bezpieczeństwo dzieci jest priorytetem naszej twórczości, na drugim miejscu jest dobra zabawa ;). Używamy naturalnych, a coraz częściej ekologicznych tkanin i wypełnień z certyfikatami. Wszystkie Wasze zamówienia robimy ręcznie i na indywidualne zamówienie dlatego tak łatwo wprowadzać Nam zmiany, o które często prosicie.

Jak to się zaczęło

CZYLI TROCHĘ PRYWATY

-ANIA-

Poszukiwania nowego hobby zaprowadziły mnie na krótki kurs szycia na maszynie. Narodziny Kazia (mojego chrześniaka) kilka miesięcy później i chęć podarowania mu własnoręcznie wykonanego prezentu doprowadziły do powstania pierwszego kocyka. Pierwszy kokon stworzyłam dla kolejnego członka rodziny… za jakiś czas powstała marka babyLy.
Pierwsze produkty szyłam własnoręcznie, były to pojedyncze sztuki, które powstawały w zaciszu mieszkania. Nadal osobiście pakuje i wysyłam wszystkie zamówienia, dbając o każdy szczegół. Sprawia mi to ogromną frajdę.

Obecnie, mama małego Kostka- testera większości produktów. Możecie go zobaczyć na wielu zdjęciach bo nie sposób jest coś zrobić bez Niego. Bazując na macierzyńskich doświadczeniach własnych i bliskich mi osób w jeszcze większym stopniu staram się wyjść na przeciw wszelkim dziecięcym potrzebom, ułatwiając Nam mamom zajmowanie się Pociechami od pierwszych chwil ich życia.